Cześć!

Witam Cię w świecie naturalnej pielęgnacji!

monika miszta marka kwiat paproci

Jestem Monika – kreatorka, pomysłodawczyni, safety assessorka oraz technolożka kosmetyków Kwiat Paproci.

Jestem szalenie dumna i zaszczycona, że mogę dbać o Twoją skórę.
Jeśli masz pytania dotyczące pielęgnacji, doboru kosmetyków do Twojego typu skóry, to napisz do mnie na instagramie, chętnie pomogę.

Poznajmy się!

Moja pasja do tworzenia kosmetyków zaczęła się na pierwszym roku studiów chemii. Już wtedy żartowałam, że kiedyś moje produkty będą dostępne dla każdego, kto kocha naturę. Wtedy pomysł wydał mi się nierealny i odłożyłam go do „skrytki z marzeniami”.
Po studiach rozpoczęłam staż w dużej firmie produkującej kosmetyki, a następnie na stanowisko safety assessora. Moim zadaniem było przygotowywanie dokumentacji produktów kosmetycznych i badanie masy kosmetyków. Czułam, że ten „przypadek” nie jest przypadkowy. Postanowiłam spróbować i oto jest!

KWIAT PAPROCI- marka na moich zasadach. Wegańskie produkty, bez sztucznych zapachów, bez sztucznych barwników. Oparte o polskie zioła, naturalne masła i oleje. Bez kompromisów, totalnie naturalnie.

Nazwa kwiat paproci nawiązuje do kultury słowiańskiej, tajemniczości oraz bliskości człowieka z naturą.

Inspiracją do powstania marki była fascynacja organem jakim jest skóra, ale też konieczność minimalizowania wpływu na środowisko naturalne. Została zaprojektowana tak, aby łączyć technologię najnowsza z doświadczeniem i szacunkiem do natury. Kochamy zwierzęta i nie wyobrażamy sobie by wykorzystywać je przy produkcji.
Wszystkie nasze kosmetyki są wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Dobrze, że jesteś, rozgość się!

Monika Miszta